• شنبه تا جهارشنبه 0:09 تا 0:16

آدرس کارخانه:

ملایر- کیلومتر ۲ جاده همدان- نرسیده به شهرک صنعتی مبلمان

دفتر انگلیس:

لندن- خیابان هایبری نیو پارک- شماره 196- کدپستی N5 2LH

خدمات

پخش ویدیو

خدمات پاک تاک ملایر


پاک تاک مجموعه‌ای از خدمات حرفه‌ای در صنعت خشکبار ارائه می‌دهد که تضمین می‌کند که محصولات با کیفیت بالا به مشتریان گرامی ما ارسال شود. با ارتباط مستقیم با باغداران، با کیفیت ترین محصولاتشان تهیه شده و بر اساس نوع محصول و سفارش مشتری و طی مراحل مختلف با دستگاههای مدرن و کمک نیروی انسانی مجصولات آماده، بسته بندی و ارسال می شوند. ما استانداردهای بین‌المللی را تضمین می‌کنیم، رضایت مشتریان را در اولویت قرار می‌دهیم، به پیشرفت مداوم متعهد هستیم و از خدمات استثنایی که مکمل محصولات برتر خشکبار ماست، افتخار می‌کنیم.

گلچین محصولات

ما با ارتباط مستقیم با باغداران و کشاورزان خوش نام و معتبر تازه ترین و با کیفیت ترین محصولاتشان را انتخاب و گلچین می کنیم تا نیازهای مشتریان را برآورده کنیم.

تمیزکاری و شستشو

تمامی محصولات تهیه شده طی مراحل مختلف تمیزکاری، شستشو و سپس خشک می شوند. این فرآیند تضمین می‌کند آلودگی‌ها حذف و طعم طبیعی محصولات حفظ شود.

آفت زدایی

یکی از مراحل مهم و حیاتی در فرایند تولید آفت زدایی است که با روشهایی دقیق و توجه ویژه انجام می شود تا محصولی بسیار سالم به دست شما برسد.

سورت و درجه بندی

دستگاه‌های بسیار پیشرفته مکانیکی، لیزری و اشعه ایکس ما محصولاتمان را دقیقاً سورت و درجه‌بندی می‌کنند تا یکنواختی در اندازه و کیفیت تضمین شود

دستچین نهایی

فرآیند دستچینی نهایی به دقت و با توجه به جزئیات با کمک نیروی انسانی بر اساس استانداردهای کیفی پاک تاک برای بالا بردن حداکثر کیفیت محصول نهایی انجام می گردد.

بسته بندی

ما انواع مختلف بسته‌بندی‌ را بر اساس سفارش و نیازهای خاص مشتریان طراحی و ارایه می کنیم. محصولات با احتیاط فراوان بسته‌بندی شده تا با اطمینان به دست مشتریانمان برسد.