• شنبه تا جهارشنبه 0:09 تا 0:16

آدرس کارخانه:

ملایر- کیلومتر ۲ جاده همدان- نرسیده به شهرک صنعتی مبلمان

دفتر انگلیس:

لندن- خیابان هایبری نیو پارک- شماره 196- کدپستی N5 2LH

صادرات

صادرات پاک تاک ملایر

پاک تاک در طی سه دهه گذشته به بازار جهانی خشکبار  پیوسته است، که معنای کیفیت برتر و طعم استثنایی را به اشتراک می‌گذارد. با ریشه‌های عمیق خود  در منطقه خوش‌ آب و هوای ملایر در ایران، پاک تاک با موفقیت مرزهای بین‌المللی را گذر کرده است تا محصولات ممتاز خشکباری خود را به کشورهای مختلف جهان برساند.

با تخصص در تولید خشکبار، به ویژه انواع کشمش منطقه و ایران بخصوص کشمش‌های معروف ملایر، پاک تاک خود را به عنوان یک بازیگر کلیدی در این صنعت معرفی کرده است. تعهد ما به برتری در شهرت و اعتماد بین‌المللی ایجاد شده در طی سال‌ها به خوبی نمایان است.

در مدت سی سال گذشته، پاک تاک محصولات خشکباری برتر خود را به نقاط مختلف جهان صادر کرده است که شامل کشورهایی چون روسیه، اوکراین، بلغارستان، اسپانیا، رومانی، بلاروس، ترکیه و کشورهای خاورمیانه می‌شود. تنوع مشتریان ما توانایی ما در پاسخ به ذائقه‌ها و ترجیحات متنوع را نشان می‌دهد.

از جمله موفقیتهای ما در این زمینه، افتخار کسب عنوان “بهترین صادرکننده” در پنج سال متوالی می‌باشد. این افتخار  مدرکی از تعهد ما به ارائه محصولات با کیفیت بی‌نظیر و طعم برتر به بازار جهانی  است.

ما با ارائه محصولات ناب ایران دلها و ذائقه‌ها را در سراسر جهان جذب می‌کنیم.

با ما در تماس باشید

گروه پاک تاک ملایر بــا تکیه بر شعار اعتبار ما از رضایت مشتریان ماست آماده ارائه خدمات می باشد.